0 216 939 50 00
  • Mitsubishi Motors, GAIKINDO 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda XM Concept’i Tanıtıyor! 2016-08-05T00:00:00 Mitsubishi Motors Corporation’ın (MMC) MITSUBISHI XM Concept aracının dünyaya tanıtımı GAIKINDO 2016 Endonezya Uluslararası Otomobil Fuarı’nda yapılacak. XM Concept, SUV tipi bir aracın dayanıklılığı ile MPV tipi bir aracın çok yönlülüğünü bir araya getiriyor.

    MITSUBISHI XM Concept’in yedi yolcunun konforlu şekilde seyahat edebileceği, rahat ve ferah bir iç alan sunan geniş bir gövdesi bulunuyor. Aracın ön kısmında bulunan Dynamic Shield, aracın önünde bir koruma kalkanı görevi görmekle birlikte, futuristik tasarımıyla dikkat çekiyor. Arazi aracı benzeri fonksiyonel özelliklerini, yerden yüksek ve sportif görünümü ve derinlemesine genişletilmiş ön ve arka çamurluklarıyla birleştiriyor.

    MITSUBISHI XM Concept’in özelliklerine sahip olan MPV crossover, 2017 yılının Ocak ayından başlanarak Batı Cava şehrinin Bekasi Prefecture bölgesinde yer alan yeni bir fabrikada üretilecek.
Copyright © 2017 Temsa Motorlu Araçlar. Tüm hakları saklıdır.