0 216 939 50 00
 • Mitsubishi Motors'dan Tokyo Motor Show'a Üç Yeni Konsept 2013-11-01T00:00:00

  Japonya’nın güçlü otomotiv markası Mitsubishi Motors bu yıl 43.sü düzenlenecek olan Tokyo Motor Show’da üç yeni konsepti ile boy gösterecek.

  23 Kasım-1 Aralık 2013 tarihleri arasında Tokyo’da düzenlenecek olan fuarda Mitsubishi Motors üç yeni konseptini tanıtmaya hazırlanıyor. Mitsubishi Motors, @earth Technology yaklaşımını; gelişmiş teknolojisini, çevre duyarlılığı, sürüş performansı, sağlamlık ve güvenlik konularını bu üç konsept SUV araçta hayata geçirmeyi hedefliyor. MITSUBISHI Concept GC-PHEV, Concept XR-PHEV ve Concept AR fuarda ziyaretçilerini bekliyor. 

  Mitsubishi Motors’un yeni jenerasyon büyük SUV aracı Concept GC-PHEV, plug-in hibrit teknolojisi ile donatıldı. Concept GC-PHEV, üstün sürüş performansı sunarken çevreye duyarlılığını da kanıtlıyor. Mitsubishi Motors’un Sürekli Dört Çeker Sistemi (S-AWC) sayesinde bu araç, her türlü yol koşulunda üstün sürüş performansı sergiliyor. Concept Concept GC-PHEV kablosuz bağlantı yardımıyla yeni jenerasyon sürücü destek ve koruyucu güvenlik teknolojisini bir arada sunuyor. 

  Konsept XR-PHEV ise, hafifletilmiş PHEV teknolojisi ile donatılmış bir kompakt SUV. Spor coupe görünümünü andıran muhteşem tasarımı ve seri sürüş performansı ile Concept XR-PHEV oldukça dikkat çekici. 

  Mitsubishi Concept AR ise kompakt MPV boyutlarında bir araç sunarken bir SUV aracın performansını hedefliyor. Küçültülmüş turbo motor ile donatılan Concept AR, yolcularını rahat ettirecek geniş bir iç hacme sahip.

Copyright © 2017 Temsa Motorlu Araçlar. Tüm hakları saklıdır.