background

Temsa Motorlu Araçlar Hakkında

Temsa Motorlu Araçlar, 1984 yılından bugüne Mitsubishi Motors’un satış, satış sonrası, servis, yedek parça ve pazarlama faaliyetlerini sürdürmektedir. Bunlara ek olarak geleceğin teknolojilerine yön veren IoT (Nesnelerin İnterneti), hareket halindeyken konforlu bir yaşam tarzı sunan karavan ve sürdürülebilir elektrikli mobilite alanlarında da çalışmaktadır. Temsa Motorlu Araçlar, müşteri memnuniyeti odaklı, ihtiyaç ve taleplere en kısa zamanda, en doğru şekilde cevap veren proaktif bir anlayışla hareket etmektedir.

Kalite Politikası ve Değerler

Temsa Motorlu Araçlar tüm süreçlerinde “Kalite Yönetim Sistemi” prensip ve gerekliliklerini dikkate alarak sürekli gelişmeyi amaçlar. Bu çerçevede kalite politikası ve değerler, kurumsal sürdürülebilirlik ilkelerine bağlı olarak şu şekilde belirlenmiştir:

  • Müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayacak şekilde hizmet kalitesini sürekli geliştirmek
  • Sürdürülebilir gelecek ilkesiyle inovatif çözümler sunmak
  • Ürünlerimizi zamanında kalite şartlarına uygun şekilde sunmak
  • Otomotiv sektöründeki gelişmeleri sürekli izleyerek pazar payını artırmak
  • Yasalara, ulusal ve uluslararası standartlara uyumlu çalışmak
  • Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini en iyi şekilde anlamak ve cevap vermek
  • Eğitimli ve bilinçli personelle çalışmak, Kalite Yönetim Sistemine tüm personelin katılımını sağlamak
  • Kalite Yönetim Sistemi'nin sürekli iyileştirilmesini ve gelişmesini sağlamak

 

Değerlerimiz

Yürüttüğümüz süreçlerde çalışanlarımız, müşterilerimiz ve tüm paydaşlarımızla doğruluk ve dürüstlük üzerine ilişki kurarız. Hizmetlerimizi zamanında ve söz verdiğimiz koşullarda sunar; her paydaşımıza saygı, eşitlik ve nezaket kuralları çerçevesinde yaklaşırız.

Müşterilerimizin, çalışanlarımızın ve çalıştığımız diğer ilgili kişi ve kuruluşların gizlilik haklarına ve özel bilgilerinin korunmasına özen gösteririz.

Yasal sorumluluklarımızın yanı sıra müşterilerimize, çalışanlara, hissedarlarımıza, tedarikçi ve iş ortaklarımıza, rakiplerimize, topluma ve insanlığa karşı hissettiğimiz ahlaki sorumlulukları da yerine getirmeye önem veririz.

Tüm faaliyet ve işlemlerimizi T.C. yasaları ve milletlerarası hukuk çerçevesinde yürütürüz. Etkin bir şekilde, sadece yasal ve etik olan alanlarda rekabet eder, haksız rekabetten kaçınırız.

 

Sürdürülebilirlik İlkesi

Temsa Motorlu Araçlar olarak, mevcut kaynakların devamlılığını sağlamak ve gelecek nesillere daha yaşanılabilir bir dünya bırakmanın öneminin farkındayız. Bu uğurda dünyayı en az kirleten malzeme kullanımı, atıkların geri dönüşümü, ekonomik ömrünü dolduran araçların geri dönüştürülmesi öncelikli gündem konularımızdır.